Anasayfa

TIPlopedi sitesinden
02.21, 9 Kasım 2019 tarihinde Drhasan (mesaj | katkılar) tarafından oluşturulmuş 4730 numaralı sürüm
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

TIPlopedi.com' a Hoşgeldiniz

 

Tıbbi bilgi paylaşım topluluğu

 

 

TIPlopedi, tıp konusunda eğitim almış kişilere yönelik özgür bir tıp ansiklopedisidir ve siteyi kullanan kişiler tarafından işbirliği ile yazılır. Amacımız güncel, kapsamlı ve ücretsiz türkçe tıbbi bilgiyi oluşturmak ve kolay ulaşılabilir kılmaktır. Bu site, iş birliğini kolaylaştırmak için tasarlanan viki yazılımını kullanır. Bu şekilde birçok kişi değişiklik yaparak siteyi geliştirir. Bu değişikliklerin hepsi, sayfa geçmişlerine ve son değişikliklere kaydedilir. Sizi de yazar olarak aramızda görmek bizi mutlu edecektir.

İnternet ortamında türkçe içerikli tıbbi bilgi genel olarak ulaşılması, paylaşılması ve tartışılması noktasında olması gereken yerin çok gerisindedir. Daha ileriye gitmek için kesinlikle sizin katkılarınıza gereksinim var.

Bu sizin tıpla ilgili bilgi paylaşım siteniz. Sizin eklediğiniz sayfayı belki bir tıp öğrencisi sınava çalışırken, belki nöbet tutan bir hekim merak ettiği birşeyi ararken bulacak ve aradığı sorunun cevabına saniyeler içinde ulaşacak, bundan daha büyük mutluluk olabilir mi?