Takip kategorileri

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Bu sayfa MediaWiki yazılımı tarafından otomatik olarak doldurulan takip kategorilerini listelemektedir. MediaWiki ad alanındaki ilgili sistem mesajları değiştirilerek isimleri düzenlenebilir.

Takip kategorisi Mesaj adı Kategori dahil etme kriterleri
Bozuk dosya bağlantıları içeren sayfalar(6 M)broken-file-categorySayfa bozuk dosya bağlantısı (mevcut olmayan bir dosyayı kullanmaya çalışan bağlantı) içeriyor.
Yinelenen şablon değişkenleri kullanan sayfalar(boş)duplicate-args-categorySayfada içeren şablonları çağırmak için bu terimler {{örnek|bar=1|bar=2}} veya {{örnek|bar|1=baz}} gibi kullanılır.
Genişleme derinliği aşılan sayfalar(boş)expansion-depth-exceeded-categorySayfa azami genişleme derinliğini aşıyor.
Çok fazla zengin derleyici fonksiyonu çağrısına sahip sayfalar(boş)expensive-parserfunction-categoryBu sayfa çok fazla zengin derleyici fonksiyonu çağrısına (örneğin #ifexist) sahiptir. Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit sayfasına bakın.
Gizli kategoriler(boş)hidden-category-categoryBu kategorinin sayfa içeriğinde bulunan __HIDDENCAT__, sayfalardaki kategori bağlantıları kutusunda varsayılan olarak gösterilmesini engellemektedir.
Dizinlenmiş sayfalar(boş)index-categoryBu sayfada __INDEX__ kodu var (ve bu işarete izin verilen bir ad alanında), bu yüzden normalde yapılmayacak olsa da, robotlar tarafından dizinleniyor.
Düğüm sayısı aşılan sayfalar(boş)node-count-exceeded-categorySayfa azami düğüm sayısını aşıyor.
Dizinlenmemiş sayfalar(boş)noindex-categoryBu sayfa robotlar tarafından dizinlenmemektedir çünkü üzerinde __NOINDEX__ sihirli kodu bulunmakta ve bu işarete müsade edilen bir ad alanına dahil.
Sayısal olmayan formatnum bağımsız değişkenlerine sahip sayfalar(boş)nonnumeric-formatnumSayfa, formatnum ayrıştırıcı işlevi için sayısal olmayan bir bağımsız değişken içerir.
Geçersiz şablon değiştirgenleri içeren sayfalar(boş)post-expand-template-argument-categoryBir şablonun içerdiği bir önerme (üçlü kıvrımlı parantez içinde bulunan, örneğin {{{Örnek}}} şeklinde bir girdi) genişletildiğinde bu sayfanın büyüklüğü $wgMaxArticleSize büyüklüğünü geçmektedir.
Şablon içerme büyüklüğü sınırı aşılan sayfalar(boş)post-expand-template-inclusion-categorySayfa, bütün şablonlar genişletildiğinde $wgMaxArticleSize boyutundan büyük olacağı için bazı şablonlar genişletilmedi.
Ekran başlıkları yoksayılan sayfalar(boş)restricted-displaytitle-ignoredSayfanın gerçek başlığına eşdeğer olmadığından, sayfanın yoksayılmış bir {{DISPLAYTITLE}} yok.
Şablon olarak = kullanan sayfalar(boş)template-equals-categorySayfa {{=}} içeriyor, ancak bu vikide = olarak genişlemiyor. Bu kullanım, kullanımdan kaldırılmıştır; gelecekteki bir MediaWiki sürümü {{=}} ile ayrıştırıcı işlevi olarak uygulayacaktır.
Şablon döngülü sayfalar(boş)template-loop-categorySayfa bir şablon döngüsü içermektedir. Örneğin, kendini sürekli olarak çağıran bir şablon.
Sızıntı derinliği sınırının aşıldığı sayfalar(boş)unstrip-depth-categorySayfa unstrip derinlik sınırını aşıyor.
Sızıntı derinliği sınırının aşıldığı sayfalar(boş)unstrip-size-categorySayfa unstrip boyut sınırını aşıyor.
Kaynak gösterme hatası bulunan maddeler(boş)cite-tracking-category-cite-errorBu kategorideki maddelerde kaynak etiketinin kullanımında hata bulunmaktadır.